MÖBLER / Bord / Sminkbord 9255097
*
nr 925 5097
Sminkbord
Teak, längd: 85 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 20:24:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 12:50:40
1
350 kr
17/11 14:11:23
2
350 kr
17/11 14:11:23
1
350 kr (Budbetjänt)
17/11 14:11:38
2
400 kr
17/11 14:59:46
1
500 kr
17/11 15:05:50
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
6076 Toilettebord
Gustaviansk stil. NK, Bredd: 100 cm. Djup: 47 cm, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:42
*
Sminkbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5097
Sminkbord
Teak, längd: 85 cm, djup: 40 cm, höjd: 70 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 12:50:40 | 1 | 350 kr |
17/11 14:11:23 | 2 | 350 kr |
17/11 14:11:23 | 1 | 350 kr (Budbetjänt) |
17/11 14:11:38 | 2 | 400 kr |
17/11 14:59:46 | 1 | 500 kr |
17/11 15:05:50 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord sminkbord spegelbyrå teak teakmöbler toilettbord toilettebord trä
-
5167 Toilettebord
+ pall, Uppfällbar spegel. Bredd: 83 cm, djup: 45 ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
6076 Toilettebord
Gustaviansk stil. NK, Bredd: 100 cm. Djup: 47 cm, ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:42